Kavaklı - Beylikdüzü / İstanbul

Hemen Arayın : +90 (212) 876 4747

Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00

Ana SayfaBarkod Otomasyonu

BARKOD OTOMASYONU

Mağazaların bilişim teknolojilerinden faydalanarak doğru bilgiye zamanında ulaşmasını sağlar.Program parametrik yapısı sayesinde değişik sektörlerdeki çalışma sistemlerinde tam uyum sağlar.Satınalma ile ilgili alış ve satış siparişi girişlerinizi ve takibini sağlar.El terminalleri ile online ya da offline olarak iletişim kurulmasını sağlar.

Posnet Barkod Otomasyon Sistemi

POSNET Barkod Otomasyon Programı parametrik yapısı sayesinde değişik sektörlerdeki (Mağaza, Market, Depo, Konfeksiyon, Kitap, Benzin istasyonu, Mobilya, Elektronik, Oyuncak, Beyaz eşya vb.) çalma sistemlerine tam uyum sağlar.

PC POS MODÜLÜ

Pc pos modulu bilgisayar üzerinden satış imkan sağlar bu sayede barkodlu yazarkasası olmayan müşterilerin sadece fiş yazıcısı alarak müşterilerine bilgilendirmek amaçlı çıktı verilebilir. Pc pos kullanan müşteriler satış esnasnda yazarkasa üzerinden yapılan ürün iptali, fiş iptali, iskonto, fiyat gör, paraüstü görme ve toplu ürün sat gibi işlemlerin yanı sıra bazı yazarkasalar üzerinden yapılamayan iade, veresiye sat,anlık stok miktar takibi, satış bekletme, yeni ürün kaydı,yeni müşteri kaydı, kasiyer elemanlarına göre satış takibi,prim hesaplaması ve bu sayede hızlı, kolay kullanım sağlar.

DİĞER OTOMASYON ÇÖZÜMLERİMİZ

Barkod Otomasyonu
Restoran Otomasyonu

Restoran, cafe, bar, pastane gibi işletmelerin tedarikçi hesaplarını, stokları ile entegre bir şekilde takip edebilecekleri, açık hesap çalıştıkları müşteri ve tedarikçilerin hesaplarını görüntüleyebilecekleri bir moduldür.

Görüntüle
Barkod Otomasyonu
Mağaza Otomasyonu

Özgür Otomasyon’un sizin için özel olarak geliştirdiği ve tüm mağaza hareketlerinin takibini sağlayan POSnet Mağaza Otomasyonu, veri yanlışlığının ve kişisel hataların oluşturabileceği tüm problemleri kaldırıyor.

Görüntüle
Barkod Otomasyonu
Depo Otomasyonu

Bu yazılım sistemimizde siparişler alındıktan sonra sistemden onaylanan siparişler için sipariş özeti formu veya kargo etiketi toplu olarak çıktı alınır. Bu çıktılarda sipariş kodları için özel barkodlar basılmaktadır.

Görüntüle
Barkod Otomasyonu
Kantin Otomasyonu

Özgür Otomasyon’un tüm kantin hareketlerinin takibini sağlayan, yeni nesil kantin takip modüllerine sahip olan POSnet Kantin Otomasyonu, hatalı veri kullanımını şimdi adeta unutturuyor.

Görüntüle
Barkod Otomasyonu
Market Otomasyonu

Market otomasyonu için özel olarak geliştirdiği ve tüm satış ile depo hareketlerinin takibini sağlayan POSnet Market Otomasyonu, veri yanlışlığının ve diğer hataların karşınıza getirdiği problemlere son veriyor.

Görüntüle
Barkod Otomasyonu
Demirbaş Otomasyonu

Her iş yeri için gerçekten çok önemli bir konu olan demirbaşların takibi zahmetli,bir o kadarda zaman alan bir iştir. Yerlerinin yatırımlarının önemli bir parçası olan demirbaşların takibi bu maliyetlerinde tümünün takibini içermektedir.

Görüntüle
Barkod Otomasyonu
Muhasebe Otomasyonu

Deponuzdaki tüm giriş çıkış ve transferler online yada offline muhasebe programımızda entegre olacak.Girilmesi unutulan depo fişleri yanlış yazılan ürün isimleri artık tarih oluyor.Köprü Muhasebe Entegrasyon yazılımı işinizi kolaylaştıran çözümleri sizlere sunuyor.

Görüntüle
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Content
  • Weight
  • Color
  • Additional information
  • Custom fields
Compare