Kavaklı - Beylikdüzü / İstanbul

Hemen Arayın : +90 (212) 876 4747

Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00

Ana SayfaDemirbaş Otomasyonu

DEMİRBAŞ OTOMASYONU

Demirbaşların gruplandırılması, aynı malzemenin birim bazında izlenmesi – Tamir ya da bakım anlaşmanız olan firmaları istediğiniz kategorilere göre tanımlayabilme – Her personelin çalıştığı veya zimmetindeki demirbaşların detaylı takibi – Demirbaşların alındığı firmalarla yapılan anlaşmaları saklayabilme.

POSnet Demirbaş Otomasyonu

Her işyeri için gerçekten çok önemli bir konu olan demirbaşlarn takibi zahmetli, zaman alan bir iştir. Yerlerinin yatırımlarının önemli bir parçası olan demirbaşların takibi bu maliyetlerin takibini de içermektedir.Tek bir sandalye, tek bir masanın kaybı bir işyeri için önemi olmayabilir, ama zaman içerisinde biriken demirbaş kayıpları büyük maliyetlere ulaşabileceği gibi aranılan bir demirbaşın bulunması zaman kaybına sebep olabilir.

Otomasyonun Özellikleri

 • Demirbaşların gruplandırılması, aynı malzemenin birim (paket,adet,kilo,gram vb.) bazında izlenmesi.
 • Kullanılan ve saklanan depodaki her malzeme için demirbaş kimlik bilgileri, özel saklama koşulları, raf ömrü bilgileri,demirbaş listesi,kıymet kartlar raporu,sayım cetveli ve raporu.
 • Snırsız sorgulama ve rapor alım.(belirtilen süreye göre,malzeme adına,marka ve modeline, ürün grubuna kat bilgisine, grup bilgisine, zimmetlenen kişi/kişilere, odalara, mevcutlara göre ve belirtilen kriterlere göre sınırsız sorgulama ve rapor alım)
 • Depolar yada şubeler arası demirbaş transferi
 • Tamir ya da bakım anlamanız olan firmalar istediğiniz kategorilere göre tanımlayabilme

DİĞER OTOMASYON ÇÖZÜMLERİMİZ

Demirbaş Otomasyonu
Restoran Otomasyonu

Restoran, cafe, bar, pastane gibi işletmelerin tedarikçi hesaplarını, stokları ile entegre bir şekilde takip edebilecekleri, açık hesap çalıştıkları müşteri ve tedarikçilerin hesaplarını görüntüleyebilecekleri bir moduldür.

Görüntüle
Demirbaş Otomasyonu
Mağaza Otomasyonu

Özgür Otomasyon’un sizin için özel olarak geliştirdiği ve tüm mağaza hareketlerinin takibini sağlayan POSnet Mağaza Otomasyonu, veri yanlışlığının ve kişisel hataların oluşturabileceği tüm problemleri kaldırıyor.

Görüntüle
Demirbaş Otomasyonu
Depo Otomasyonu

Bu yazılım sistemimizde siparişler alındıktan sonra sistemden onaylanan siparişler için sipariş özeti formu veya kargo etiketi toplu olarak çıktı alınır. Bu çıktılarda sipariş kodları için özel barkodlar basılmaktadır.

Görüntüle
Demirbaş Otomasyonu
Kantin Otomasyonu

Özgür Otomasyon’un tüm kantin hareketlerinin takibini sağlayan, yeni nesil kantin takip modüllerine sahip olan POSnet Kantin Otomasyonu, hatalı veri kullanımını şimdi adeta unutturuyor.

Görüntüle
Demirbaş Otomasyonu
Barkod Otomasyonu

Mağazaların bilişim teknolojilerinden faydalanarak doğru bilgiye ulaşmasını sağlar.Program parametrik yapısı sayesinde değişik sektörlerdeki çalışma sistemlerinde tam uyum sağlar.El terminalleri ile online ya da offline olarak iletişim kurulmasını sağlar.

Görüntüle
Demirbaş Otomasyonu
Market Otomasyonu

Market otomasyonu için özel olarak geliştirdiği ve tüm satış ile depo hareketlerinin takibini sağlayan POSnet Market Otomasyonu, veri yanlışlığının ve diğer hataların karşınıza getirdiği problemlere son veriyor.

Görüntüle
Demirbaş Otomasyonu
Muhasebe Otomasyonu

Deponuzdaki tüm giriş çıkış ve transferler online yada offline muhasebe programımızda entegre olacak.Girilmesi unutulan depo fişleri yanlış yazılan ürün isimleri artık tarih oluyor.Köprü Muhasebe Entegrasyon yazılımı işinizi kolaylaştıran çözümleri sizlere sunuyor.

Görüntüle
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • Content
 • Weight
 • Color
 • Additional information
 • Custom fields
Compare