Kavaklı - Beylikdüzü / İstanbul

Hemen Arayın : +90 (212) 876 4747

Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00

Ana SayfaDepo Otomasyonu

DEPO OTOMASYONU

Özgür Otomasyon, teknolojik ve esnek çözümlerle işletmenizin verimini en üst düzeyde tutmanızı sağlar. Depo Otomasyon Programı sayesinde deponuza giren mallarınızın takibi ile depodaki yerlerini takip edebiliyorsunuz bu sayede hem işleriniz kolaylaşır hemde hız kazanır.

Depo Otomasyon ve Takip Sistemi

Rakiplerinize karşı hızlı ve hatasız olmak işletmenizi güçlü kılacaktır. Stoğunuzu, sevkiyatınızı, hammaddenizi, yarımamülünüzü anlık ve doğru izlemek daha hızlı ve doğru kararlar alınmasını ayrıca satınalma, satış ve lojistik karar mekanizmalarının daha hızlı çalışmasınıda sağlar.

Hazır Paket Yazılım

Hazır paket yazılımı olan Depo Otomasyon programı İşinize uygun çözümler sunup, kendi içinde bulundurduğu teknolojilerle esnek ve işe uygun çözümlerin üretilmesine yardımcı olur.

Depo Programı barkod destekli olup, bütün ticari programlara entegre çalışan bir depo otomasyon yazılımıdır.Depolarınızın en ücra köşelerinde bile malzeme hareketlerini doğru ve hızlı bir şekilde bilgisayar ortamında saklayabilirsiniz.

DİĞER OTOMASYON ÇÖZÜMLERİMİZ

Depo Otomasyonu
Restoran Otomasyonu

Restoran, cafe, bar, pastane gibi işletmelerin tedarikçi hesaplarını, stokları ile entegre bir şekilde takip edebilecekleri, açık hesap çalıştıkları müşteri ve tedarikçilerin hesaplarını görüntüleyebilecekleri bir moduldür.

Görüntüle
Depo Otomasyonu
Mağaza Otomasyonu

Özgür Otomasyon’un sizin için özel olarak geliştirdiği ve tüm mağaza hareketlerinin takibini sağlayan POSnet Mağaza Otomasyonu, veri yanlışlığının ve kişisel hataların oluşturabileceği tüm problemleri kaldırıyor.

Görüntüle
Depo Otomasyonu
Market Otomasyonu

Market otomasyonu için özel olarak geliştirdiği ve tüm satış ile depo hareketlerinin takibini sağlayan POSnet Market Otomasyonu, veri yanlışlığının ve diğer hataların karşınıza getirdiği problemlere son veriyor.

Görüntüle
Depo Otomasyonu
Kantin Otomasyonu

Özgür Otomasyon’un tüm kantin hareketlerinin takibini sağlayan, yeni nesil kantin takip modüllerine sahip olan POSnet Kantin Otomasyonu, hatalı veri kullanımını şimdi adeta unutturuyor.

Görüntüle
Depo Otomasyonu
Barkod Otomasyonu

Mağazaların bilişim teknolojilerinden faydalanarak doğru bilgiye ulaşmasını sağlar.Program parametrik yapısı sayesinde değişik sektörlerdeki çalışma sistemlerinde tam uyum sağlar.El terminalleri ile online ya da offline olarak iletişim kurulmasını sağlar.

Görüntüle
Depo Otomasyonu
Demirbaş Otomasyonu

Her iş yeri için gerçekten çok önemli bir konu olan demirbaşların takibi zahmetli,bir o kadarda zaman alan bir iştir. Yerlerinin yatırımlarının önemli bir parçası olan demirbaşların takibi bu maliyetlerinde tümünün takibini içermektedir.

Görüntüle
Depo Otomasyonu
Muhasebe Otomasyonu

Deponuzdaki tüm giriş çıkış ve transferler online yada offline muhasebe programımızda entegre olacak.Girilmesi unutulan depo fişleri yanlış yazılan ürün isimleri artık tarih oluyor.Köprü Muhasebe Entegrasyon yazılımı işinizi kolaylaştıran çözümleri sizlere sunuyor.

Görüntüle
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Content
  • Weight
  • Color
  • Additional information
  • Custom fields
Compare