Kavaklı - Beylikdüzü / İstanbul

Hemen Arayın : +90 (212) 876 4747

Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00

Ana SayfaHakkımızda

HAKKIMIZDA

Neler Yapıyoruz ?

Otomasyon Çözümlerimiz Hayatınızı Kolaylaştırır…31.Yılında 39.000’i aşkın müşterisine Prefesyonel teknik servis ve yazılım ekibi ile hizmet veren Özgür Otomasyon Ar-Ge ekibi ile de hayatınızı kolaylaştırtacak çözümlere imza atmaya çalışıyor. Bünyesinde geliştirilen PosNET barkod otomasyon yazılımının teknik desteği yanında birçok barkod okuyucu, barkod yazıcı, terazi, yazarkasa, el terminali ve dokunmatik ürünlerin’de teknik servisliğini ve bakımını yapmaktadır.

 • Kurulduğumuz 1990 yılından bu yana otomasyon sektöründeki tüm gelişmeleri yakından izleyerek, yeni teknolojileri ilk algılayan, varsa yararlarını kavrayarak benimseyen ve bu teknolojilerin getirdiği imkanları bütünüyle müşterilerimizin hizmetine sunan bir kuruluş olduk.
 • Bu süreçte, Özgür Grup olarak kendimizi Bilgi Teknolojileri alanındaki gelişmelere ayak uyduracak tarzda değiştirirken, müşterilerimizin değişen ve artan ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir yapıya kavuştuk.
 • 2001 yılında Özgür Grup olarak önemli değişim atılımına girdik. Pazar koşulları ile müşterilerimizin gereksinimlerini değerlendirdik. Teknoloji alanındaki uzmanlıklarımız ve bilgi birikimimiz temelinde müşterilerimize katma değerli hizmetler sunmamız için çok yönlü bir değişim stratejisi geliştirdik. Müşterilerimize kendi servislerimizi ve çözümlerimizi sunabileceğimiz bir yapı kurmayı hedefledik.
 • 2001, 2002 yıllarında hem ülkemizde, hem de sektörde yaşanan hızlı değişim sonucunda konumumuzu önceden yaptığımız yatırımlar doğrultusunda yeniden belirledik. Mevcut uzmanlıklarımızın daha da katma değerli olarak sunulması gerektiğinden yola çıktık.
 • Önceleri, çoğunlukla uluslar arası büyük üreticilerin ürünlerinin entegrasyonu ile hizmet vermeye çalışırken, artık merkezde kendi ürünlerimizin bulunduğu, diğer üreticilerin ürünleriyle desteklenen çözümler ürettik. Geçmişte en önemli alan olarak gördüğümüz teknik destek hizmetlerine (field services) ek olarak yönetililebilir hizmetlere (managed services) ve yazılım alanına yöneldik. Daha hızlı, daha profesyonel ve daha fazla katma değerli hizmet sunmayı temel ilke edindik.

Özgür Otomasyon Sayılarla

K
Ürün Satışı
%
Pazar Artışı
+
Müşteri
Referanslar

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet veren, bilinirliği yüksek, kar ederek büyüyen, güvenilir bir kurum olmak.

2010 yılına kadar kendi alanında tasarım, üretim, pazarlama, verimlilik ve yönetim kalitesi açısından Türkiye’de en iyi kuruluşlar arasında yer almak.

MİSYONUMUZ

Özgür Otomasyon’ın amacı, müşteri beklentilerini ileri teknolojileri, yeni ürünleri ve hizmetleri içeren mükemmel çözümlerle karşılayarak büyümek, müşterilerine değer oluşturmaktır.

Yaşadığımız coğrafyanın zenginliklerini, insani ve kültürel değerlerini koruyup geliştirmek ve ekonomik açıdan ülkemizin uluslararası arenada hakettiği yeri almasını sağlamak.

Yatırımlar yaparak istihdam imkanları oluşturmak ve sektörlerinde başarılı, saygın ve öncü kuruluşlar arasında yer almak.

Partnerlerimiz

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • Content
 • Weight
 • Color
 • Additional information
 • Custom fields
Compare