Kavaklı - Beylikdüzü / İstanbul

Hemen Arayın : +90 (212) 876 4747

Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00

Ana SayfaKantin Otomasyonu

Kantin Otomasyon Programı

Vakıf, kooperatif veya yüksek gelir hedeflemeyen sosyal kuruluşların perakende satış noktaları olan kantinler, düşük kar oranlarına rağmen verimli olmak zorunda.Aynı zamanda sıklıkla değişen indirim oranları ve fiyatlandırmalar nedeniyle, gelir seviyelerini muhafaza edebilmek için stok kontrollerini minimum hatayla sürdürebilmeleri gerekir. Benzer şekilde, gereksiz siparişlerden kaçınarak, son derece başarılı bir sipariş/satış eğrisi oluşturmak durumundalar.

Posnet Kantin Otomasyon Programı

Birçok toplu yaşam alanında kantinler, ortamın en çok değerlendirilen ve değer gören alanlarıdırlar.Yeni gelen ürünler, stokta tükenmiş ürünler ve yeniden barkod açılması gereken ürünler için hızlı hareket etmek, işlerin daha seri ve hızlı şekilde yapılmasına yardımcı olur. Kantin otomasyon sistemleri, bu anlamda özel olarak el terminalleri, ana kasa ve bazı teknik cihazların toplamından oluşturularak kolaylıkla stok tutma ve ürün girdi-çıktılarını kontrol etme avantajı sağlamaktadır.

Birçok Kantin İşletmesi İçin

Kantin işletmelerinin ihtiyacını en iyi ve en kolay şekilde karşıladığı gibi aynı zamanda özel projelerde de ekonomik çözümler sunmaktadır. Örneğin birden fazla şubesi olan kurumlar için, farklı lokasyonlarda bulunan sıcak satış noktalarından alınan tüm data hareketleri, aynı anda tek merkeze toplanarak yönetimsel rapor ve analizler online mobil ortamda sunulabilir.

DİĞER OTOMASYON ÇÖZÜMLERİMİZ

Kantin Otomasyonu
Restoran Otomasyonu

Restoran, cafe, bar, pastane gibi işletmelerin tedarikçi hesaplarını, stokları ile entegre bir şekilde takip edebilecekleri, açık hesap çalıştıkları müşteri ve tedarikçilerin hesaplarını görüntüleyebilecekleri bir moduldür.

Görüntüle
Kantin Otomasyonu
Mağaza Otomasyonu

Özgür Otomasyon’un sizin için özel olarak geliştirdiği ve tüm mağaza hareketlerinin takibini sağlayan POSnet Mağaza Otomasyonu, veri yanlışlığının ve kişisel hataların oluşturabileceği tüm problemleri kaldırıyor.

Görüntüle
Kantin Otomasyonu
Depo Otomasyonu

Bu yazılım sistemimizde siparişler alındıktan sonra sistemden onaylanan siparişler için sipariş özeti formu veya kargo etiketi toplu olarak çıktı alınır. Bu çıktılarda sipariş kodları için özel barkodlar basılmaktadır.

Görüntüle
Kantin Otomasyonu
Market Otomasyonu

Market otomasyonu için özel olarak geliştirdiği ve tüm satış ile depo hareketlerinin takibini sağlayan POSnet Market Otomasyonu, veri yanlışlığının ve diğer hataların karşınıza getirdiği problemlere son veriyor.

Görüntüle
Kantin Otomasyonu
Barkod Otomasyonu

Mağazaların bilişim teknolojilerinden faydalanarak doğru bilgiye ulaşmasını sağlar.Program parametrik yapısı sayesinde değişik sektörlerdeki çalışma sistemlerinde tam uyum sağlar.El terminalleri ile online ya da offline olarak iletişim kurulmasını sağlar.

Görüntüle
Kantin Otomasyonu
Demirbaş Otomasyonu

Her iş yeri için gerçekten çok önemli bir konu olan demirbaşların takibi zahmetli,bir o kadarda zaman alan bir iştir. Yerlerinin yatırımlarının önemli bir parçası olan demirbaşların takibi bu maliyetlerinde tümünün takibini içermektedir.

Görüntüle
Kantin Otomasyonu
Muhasebe Otomasyonu

Deponuzdaki tüm giriş çıkış ve transferler online yada offline muhasebe programımızda entegre olacak.Girilmesi unutulan depo fişleri yanlış yazılan ürün isimleri artık tarih oluyor.Köprü Muhasebe Entegrasyon yazılımı işinizi kolaylaştıran çözümleri sizlere sunuyor.

Görüntüle
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Content
  • Weight
  • Color
  • Additional information
  • Custom fields
Compare