Kavaklı - Beylikdüzü / İstanbul

Hemen Arayın : +90 (212) 876 4747

Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00

Ana SayfaMağaza Otomasyonu

MAĞAZA OTOMASYONU

Şimdi mağazalar uzaktan kontrollü. Mağaza sahipleri, isterlerse, mağazalarına gitmeden, tüm satış ve depo hareketlerini öğrenebiliyor. Üstelik hatasız… İster 1, ister 1000 mağazayı ayni hizda, sorunsuz olarak denetiminiz altında tutabilirsiniz.

Mağaza Otomasyon Sistemi

Özgür Otomasyon’un mağaza otomasyonu için özel olarak geliştirdiği ve tüm mağaza hareketlerinin takibini sağlayan POSnet Mağaza Otomasyonu, muhtemel veri yanlışlığının ve kişisel hataların oluşturabileceği tüm problemleri gündeminizden kaldırıyor.

Mağaza otomasyon sürecinde, barkod etkiteleme sistemiyle öncelikle mal kabul girişlerini, geleneksel yöntemlerdeki yanlışlıkları yaşamadan sonuçlandırabilirsiniz.

Mağaza Otomasyon Sisteminin Özellikleri

Mallarınızın nerede olduğunu, (depoda, rafda veya gezici nakil aracında) istediğiniz an öğrenebilirsiniz. Dilediğiniz an, bir adet veya koli sayısında bile hata yaşamadan, sayımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Mağaza programı bir mağazada gerçekleşecek her türlü hareketi tamamen bilgisayar ortamında takip edebileceğiniz kullanımı kolay “esnek ve estetik” bir yapıya sahiptir.

DİĞER OTOMASYON ÇÖZÜMLERİMİZ

Mağaza Otomasyonu
Restoran Otomasyonu

Restoran, cafe, bar, pastane gibi işletmelerin tedarikçi hesaplarını, stokları ile entegre bir şekilde takip edebilecekleri, açık hesap çalıştıkları müşteri ve tedarikçilerin hesaplarını görüntüleyebilecekleri bir moduldür.

Görüntüle
Mağaza Otomasyonu
Market Otomasyonu

Market otomasyonu için özel olarak geliştirdiği ve tüm satış ile depo hareketlerinin takibini sağlayan POSnet Market Otomasyonu, veri yanlışlığının ve diğer hataların karşınıza getirdiği problemlere son veriyor.

Görüntüle
Mağaza Otomasyonu
Depo Otomasyonu

Bu yazılım sistemimizde siparişler alındıktan sonra sistemden onaylanan siparişler için sipariş özeti formu veya kargo etiketi toplu olarak çıktı alınır. Bu çıktılarda sipariş kodları için özel barkodlar basılmaktadır.

Görüntüle
Mağaza Otomasyonu
Kantin Otomasyonu

Özgür Otomasyon’un tüm kantin hareketlerinin takibini sağlayan, yeni nesil kantin takip modüllerine sahip olan POSnet Kantin Otomasyonu, hatalı veri kullanımını şimdi adeta unutturuyor.

Görüntüle
Mağaza Otomasyonu
Barkod Otomasyonu

Mağazaların bilişim teknolojilerinden faydalanarak doğru bilgiye ulaşmasını sağlar.Program parametrik yapısı sayesinde değişik sektörlerdeki çalışma sistemlerinde tam uyum sağlar.El terminalleri ile online ya da offline olarak iletişim kurulmasını sağlar.

Görüntüle
Mağaza Otomasyonu
Demirbaş Otomasyonu

Her iş yeri için gerçekten çok önemli bir konu olan demirbaşların takibi zahmetli,bir o kadarda zaman alan bir iştir. Yerlerinin yatırımlarının önemli bir parçası olan demirbaşların takibi bu maliyetlerinde tümünün takibini içermektedir.

Görüntüle
Mağaza Otomasyonu
Muhasebe Otomasyonu

Deponuzdaki tüm giriş çıkış ve transferler online yada offline muhasebe programımızda entegre olacak.Girilmesi unutulan depo fişleri yanlış yazılan ürün isimleri artık tarih oluyor.Köprü Muhasebe Entegrasyon yazılımı işinizi kolaylaştıran çözümleri sizlere sunuyor.

Görüntüle
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Content
  • Weight
  • Color
  • Additional information
  • Custom fields
Compare