Kavaklı - Beylikdüzü / İstanbul

Hemen Arayın : +90 (212) 876 4747

Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00

Ana SayfaPosnet Köprü Muhasebe Otomasyonu

MUHASEBE OTOMASYONU

Deponuzdaki tüm giriş çıkış ve transferler online yada offline muhasebe programımızda entegre olacak.Girilmesi unutulan depo fişleri yanlış yazılan ürün isimleri artık tarih oluyor. Çünkü POSnet Köprü Muhasebe Entegrasyon yazılımı işinizi kolaylaştıran çözümleri sizlere sunuyor.

Posnet Köprü Muhasebe Entegrasyon Programı

Her sektörde faaliyet gösteren işletmelerin stok takibi, cari hesap takibi, fatura ve irsaliye, pazarlama, sipariş, üretim, satın alma, muhasebe, finans, insan kaynakları gibi temel işlemlerini, takibini sağlamak için geliştirilen kullanımı oldukça kolay fonksiyonel raporlamaya uygun bir ticari otomasyon muhasebe programıdır.

ÖZELLİKLER

  • Kartlar bölümüyle logodaki stok ve cari bilgileri el terminaline aktarılır.
  • İrsaliye bölümü ile depo görevlisinin el terminalinden yaptığı depo giriş çıkış yada iade işlemlerinin LOGO ya aktarılması sağlanır.
  • Sipariş bölümü ile LOGO dan alınan siparişleri el terminaline aktarıp depo görevlisi tarafından el terminalinde kontrol edildikten sonra tekrar LOGO nun irsaliye yada fatura bölümüne aktararak siparişin kapatlması sağlanr.
  • Ambar bölümü ile deponuzdaki sayımların kontrolü sağlanr. Sayımdaki eksik yada fazlaları ortaya çıkarır.

DİĞER OTOMASYON ÇÖZÜMLERİMİZ

Posnet Köprü Muhasebe Otomasyonu
Restoran Otomasyonu

Restoran, cafe, bar, pastane gibi işletmelerin tedarikçi hesaplarını, stokları ile entegre bir şekilde takip edebilecekleri, açık hesap çalıştıkları müşteri ve tedarikçilerin hesaplarını görüntüleyebilecekleri bir moduldür.

Görüntüle
Posnet Köprü Muhasebe Otomasyonu
Mağaza Otomasyonu

Özgür Otomasyon’un sizin için özel olarak geliştirdiği ve tüm mağaza hareketlerinin takibini sağlayan POSnet Mağaza Otomasyonu, veri yanlışlığının ve kişisel hataların oluşturabileceği tüm problemleri kaldırıyor.

Görüntüle
Posnet Köprü Muhasebe Otomasyonu
Depo Otomasyonu

Bu yazılım sistemimizde siparişler alındıktan sonra sistemden onaylanan siparişler için sipariş özeti formu veya kargo etiketi toplu olarak çıktı alınır. Bu çıktılarda sipariş kodları için özel barkodlar basılmaktadır.

Görüntüle
Posnet Köprü Muhasebe Otomasyonu
Kantin Otomasyonu

Özgür Otomasyon’un tüm kantin hareketlerinin takibini sağlayan, yeni nesil kantin takip modüllerine sahip olan POSnet Kantin Otomasyonu, hatalı veri kullanımını şimdi adeta unutturuyor.

Görüntüle
Posnet Köprü Muhasebe Otomasyonu
Barkod Otomasyonu

Mağazaların bilişim teknolojilerinden faydalanarak doğru bilgiye ulaşmasını sağlar.Program parametrik yapısı sayesinde değişik sektörlerdeki çalışma sistemlerinde tam uyum sağlar.El terminalleri ile online ya da offline olarak iletişim kurulmasını sağlar.

Görüntüle
Posnet Köprü Muhasebe Otomasyonu
Demirbaş Otomasyonu

Her iş yeri için gerçekten çok önemli bir konu olan demirbaşların takibi zahmetli,bir o kadarda zaman alan bir iştir. Yerlerinin yatırımlarının önemli bir parçası olan demirbaşların takibi bu maliyetlerinde tümünün takibini içermektedir.

Görüntüle
Posnet Köprü Muhasebe Otomasyonu
Market Otomasyonu

Market otomasyonu için özel olarak geliştirdiği ve tüm satış ile depo hareketlerinin takibini sağlayan POSnet Market Otomasyonu, veri yanlışlığının ve diğer hataların karşınıza getirdiği problemlere son veriyor.

Görüntüle
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Content
  • Weight
  • Color
  • Additional information
  • Custom fields
Compare