Kavaklı - Beylikdüzü / İstanbul

Hemen Arayın : +90 (212) 876 4747

Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00

Ana SayfaRestoran Otomasyonu

RESTORAN OTOMASYONU

PROP her sınıf yiyecek içecek işletmelerinde kullanılmak üzere tasarlanıp işletme içerisinde Servis elemanından kasiyere, mutfak personelinden işletmeciye kadar tam bir otomasyon Sağlayan bir bilgisayar yazılımıdır. Stok kartındaki resim belirleme özelliği sayesinde adisyon ekranında yemeklerin isimlerinin yanı sıra resimlerini de gösterme özelliğine sahiptir.

Restourant Otomasyon Sistemi

Yönetim Bilgisayarı ana bilgisayardır. Program bu bilgisayar üzerinde çalışmakta ve diğer bilgisayarlar üzerinde yapılan işlemler yine bu bilgisayara kaydedilmektedir. Kasa bilgisayarı Hesap işlerini, Sipariş bilgisayarı sipariş işlemlerini, Depo bilgisayarı da stok işlemlerini yürütmektedir.

Kullanım Kolaylıkları

  • Yemeklerin malzeme reçetelerini sisteme tanımlayarak sipariş sırasında reçetede belirtilen malzeme miktarlarının otomatik olarak stoktan azalmasını sağlayabilirsiniz.
  • Malzeme reçeteleri sayesinde satılan ürün maliyetlerini otomatik hesaplayarak kar/zarar takibi yapabilirsiniz.
  • Paket sipariş veren müşterilerin adres ve telefonlarını saklayabilir bir sonraki siparişlerde adres almanıza gerek kalmaz.
  • Ana yemek gruplar altında dilediğiniz menüyü resimleri ile birlikte kendiniz oluşturabilirsiniz.

DİĞER OTOMASYON ÇÖZÜMLERİMİZ

Restoran Otomasyonu
Market Otomasyonu

Market otomasyonu için özel olarak geliştirdiği ve tüm satış ile depo hareketlerinin takibini sağlayan POSnet Market Otomasyonu, veri yanlışlığının ve diğer hataların karşınıza getirdiği problemlere son veriyor.

Görüntüle
Restoran Otomasyonu
Mağaza Otomasyonu

Özgür Otomasyon’un sizin için özel olarak geliştirdiği ve tüm mağaza hareketlerinin takibini sağlayan POSnet Mağaza Otomasyonu, veri yanlışlığının ve kişisel hataların oluşturabileceği tüm problemleri kaldırıyor.

Görüntüle
Restoran Otomasyonu
Depo Otomasyonu

Bu yazılım sistemimizde siparişler alındıktan sonra sistemden onaylanan siparişler için sipariş özeti formu veya kargo etiketi toplu olarak çıktı alınır. Bu çıktılarda sipariş kodları için özel barkodlar basılmaktadır.

Görüntüle
Restoran Otomasyonu
Kantin Otomasyonu

Özgür Otomasyon’un tüm kantin hareketlerinin takibini sağlayan, yeni nesil kantin takip modüllerine sahip olan POSnet Kantin Otomasyonu, hatalı veri kullanımını şimdi adeta unutturuyor.

Görüntüle
Restoran Otomasyonu
Barkod Otomasyonu

Mağazaların bilişim teknolojilerinden faydalanarak doğru bilgiye ulaşmasını sağlar.Program parametrik yapısı sayesinde değişik sektörlerdeki çalışma sistemlerinde tam uyum sağlar.El terminalleri ile online ya da offline olarak iletişim kurulmasını sağlar.

Görüntüle
Restoran Otomasyonu
Demirbaş Otomasyonu

Her iş yeri için gerçekten çok önemli bir konu olan demirbaşların takibi zahmetli,bir o kadarda zaman alan bir iştir. Yerlerinin yatırımlarının önemli bir parçası olan demirbaşların takibi bu maliyetlerinde tümünün takibini içermektedir.

Görüntüle
Restoran Otomasyonu
Muhasebe Otomasyonu

Deponuzdaki tüm giriş çıkış ve transferler online yada offline muhasebe programımızda entegre olacak.Girilmesi unutulan depo fişleri yanlış yazılan ürün isimleri artık tarih oluyor.Köprü Muhasebe Entegrasyon yazılımı işinizi kolaylaştıran çözümleri sizlere sunuyor.

Görüntüle
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Content
  • Weight
  • Color
  • Additional information
  • Custom fields
Compare